استفاده از پودر لباسشویی تیاگل به عنوان برف شادی در تولد ها

پودر لباسشویی تیاگل آنهایی هستند که عمدتاً از صابون مارسی تشکیل شده اند که دوستدار محیط زیست است: بدون اینکه تهاجمی باشد مؤثر است، به لطف خاصیت چربی زدایی لکه ها را از بین می برد و خاصیت ضد عفونی کننده دارد.

از آنجایی که این محصول کاملا طبیعی است، هیچ گونه مواد نگهدارنده و یا عناصر شیمیایی داخل آن وجود ندارد. هم به صورت دستی و هم در ماشین لباسشویی قابل استفاده است، این صابون از فلکه های تهیه شده با دستور پخت منشأ طبیعی، بدون عطر و رنگ تشکیل شده و از نظر پوست روی پوست های حساس تست شده است.

ضد حساسیت، برای پارچه های ظریف و برای کودکان و افراد مسن ایده آل است. دارای فرمولی است که حاوی آب نیست و کیسه کاغذی آن 100% قابل بازیافت است.

شوینده

صابون زیست محیطی Nuncas Marseille in Flakes بر اساس روش سنتی باستانی به دست می آید که در آن روغن نباتی را به مدت یک هفته در دیگ های مسی داغ می جوشانند تا صابون سازی کامل حاصل شود و محصولی با حداکثر کارایی اما لطیف بر روی الیاف و رنگ ها به دست آید. هم برای شستشوی دستی و هم برای ماشین لباسشویی قابل استفاده است.

حاوی 100٪ مواد فعال با منشاء گیاهی، کاملاً و سریع تجزیه پذیر، 100٪ مواد فعال با منشاء گیاهی، کاملاً و سریع تجزیه پذیر.

برای جلوگیری از سفید شدن لباس و اگر آب خیلی سفت است باید سیترات سدیم را افزایش دهید.در مورد محصولات رنگی بهتر است پرکربنات را با یک سفید کننده ظریف (بر پایه پراکسید هیدروژن) جایگزین کنید اما آن را مستقیماً با مواد شوینده به توپ اضافه نکنید! اکسیژن در داخل توپ تشکیل می شود نه روی پارچه ها! سپس آن را در حین کشیدن آب شستشو یا در یک اسکوپ جداگانه قرار دهید.

– اگر از پرکربنات حاوی آنزیم استفاده کنید، شستشو موثرتر خواهد بود. اگر از قبل حاوی ماده جداکننده است، می توانید از افزودن سیترات سدیم خودداری کنید. اگر حاوی TAED نیست، باید دما را بیشتر افزایش دهید.