استفاده از گن لیپوماتیک غبغب در تنظیم چربی های دور شکم

برخی از عوامل مرتبط با دو چانه خارج از کنترل هستند. گن لیپوماتیک غبغب با مهمترین آنها که شکل اولیه صورت ما است مبارزه می کند. همانطور که برخی از تیپ‌های بدنی به برخی افراد اجازه می‌دهند تا وزن خود را با چاپلوسی بیشتری نسبت به دیگران بپوشند، برخی از فرم‌های صورت نسبت به دیگران بخشنده‌تر هستند و بالعکس.

به ویژه، افرادی که چانه مغلوب و خط فک ضعیف دارند، بیشتر مستعد ابتلا به چانه دوتایی هستند. این فقط به این دلیل است که برای این افراد، پوست در ناحیه کوچکتری کشیده شده است.

و از آنجایی که کمتر روی صورت کشیده می شود، فقط افزایش نسبتاً کمی در چربی یا کاهش خاصیت ارتجاعی پوست لازم است تا چانه دوتایی ایجاد شود.

این احتمالاً دلیل اصلی این است که چرا برخی از افراد می توانند بسیار باریک باشند اما همچنان چانه دوتایی دارند.

اگر به اعضای خانواده خود نگاه کنید و ببینید که بسیاری از آنها به سمت چانه های چاق و چاق تمایل دارند، این احتمال وجود دارد که شما نیز مستعد ابتلا به یکی از آنها باشید.

در حالی که احتمالاً ژن خاصی برای داشتن چانه دوتایی وجود ندارد، هر تعداد از ویژگی ها می تواند احتمال ابتلا به آن را افزایش دهد.

گن

جدا از اینکه ساختار استخوانی یک ویژگی ژنتیکی است، ممکن است شما مستعد افزایش وزن، داشتن پوست نازک تر یا کمتر الاستیک باشید یا احتمال بیشتری برای ذخیره چربی در اطراف چانه خود داشته باشید.

بنابراین صرف نظر از علت، شما فقط می خواهید دو چانه خود را از بین ببرید. در حالی که این قابل درک است، هیچ راه حلی برای همه وجود ندارد.

در بسیاری از موارد، و بسته به عوامل مرتبط با شما، ممکن است یک رویکرد چند جانبه ضروری باشد.

برای بسیاری، درست غذا خوردن و بازگشت به باشگاه دو انتخاب مهمی است که می توانند انجام دهند.

مهم نیست که چقدر کوشا باشیم، بیشتر استفاده‌ها در نهایت با حمل چند پوندی تمام می‌شود که می‌توانیم از دست بدهیم.

بنابراین حتی اگر به طور طبیعی خط فک ستاره سینما را در زیر چانه اضافی پنهان ندارید، این مکان عالی برای شروع است.