اسکلت خام مبلمان می تواند باعث افزایش حشرات موزی در محل سکونتتان شود

اگر به یک ماده بادوام و قابل اعتماد برای اسکلت خام مبلمان نیاز دارید، تخته سه لا ضروری است.

اولاً یک چهارم از مواد مخروطی سنگین تر است و ثانیاً بسیار قوی تر است. به لطف این ویژگی ها، تخته سه لا توس برای مدت طولانی استفاده می شود.

اگر از این ماده برای اهداف تزئینی نیز استفاده می شود، به عنوان مثال، برای تکمیل پوشش های دیوار، بهتر است تخته سه لا از چوب نرم را انتخاب کنید. این ماده از کاج، گاهی صنوبر صنوبر ساخته شده است.

چوب خیلی گران نیست، به همین دلیل محصول نهایی نیز در محدوده قیمت مقرون به صرفه باقی می ماند. نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید درجه تخته سه لا است.

اسکلت

اگر عملکرد محصول ساخته شده از این ماده در مکان هایی با رطوبت بالا انجام شود، باید فقط از تخته سه لا با نام تجاری FK استفاده شود.

در زمینه تولید مبلمان، تخته چندلای سوزنی برگ ترجیح داده می شود، زیرا علاوه بر پارامترهای تزئینی عالی، قیمت پایینی دارد و دارای رزین و روغن کافی برای محافظت از خود در برابر کپک و قارچ است که در مورد توس نمی توان گفت.

مهمتر از آن، چوب توس علیرغم مقدار زیاد آن در کشور، گرانتر از چوب نرم است. این به دلیل این واقعیت است که به دلیل چگالی بالای مواد، به دست آوردن یک تار نازک در نظر گرفته شده برای چسباندن بیشتر بسیار دشوار است و با هزینه های کار قابل توجهی همراه است.

با این حال، به همین دلیل است که تخته سه لا توس قابل اعتمادتر است. لایه های نازک بیشتری در تخته سه لا وجود دارد و بنابراین قاب های مبل های توس می توانند نسبت به ساختارهای مشابه گونه های مخروطی خود بیشتر دوام بیاورند.