افزایش تعطیلات در تقویم روزانه ایران!

در تقویم روزانه ایران برخی از تعطیلاتی که جا انداخته شده بود و تغییراتی در روند روزها تعداد تعطیلات این تقویمها را افزایش دادند که سبب خوشحالی عمومی مردم شد.

پنیر لاکتیکی صنعتی

پنیر لاکتیکی در بسیاری از شهر ها و توسط افراد مختلف و کارخانه های بزرگ تولید میشود که از بزرگترین تولید کنندگان آن میتوان به شهر کرمانشاه اشاره کرد که از جمله شهرهای بزرگ تولید کننده پنیر لاکتیکی است که علاوه بر تولید پنیر لاکتیکی صنعتی به تولید این پنیر به روش سنتی و محلی هم مشغول هستند.

پنیر لاکتیکی صنعتی

چای سبز ماچا

با مصرف چای سبز ماچا میزان زیادی انرژی در بدن تولید می شود که این انرژی به مصرف سوخت و ساز بدن می رسد اما به همین دلیل سعی کنید از نوشیدن چای سبز ماچا هنگام صبح و بعد از خوردن ناهار استفاده کنید و از خوردن چای هنگام عصر بپرهیزید زیرا ممکن است در خواب ایجاد اختلال نموده و سبب بد خوابی یا بی خوابی شود.

چای سبز ماچا

فوتبال دستی تاشو

یکی از بهترین بازیهای سرگرم کننده و مفرح فوتبال دستی تاشو حرفه ای می باشد که برای تمامی گروه های سنی مناسب است می توانید این بازی را در مکانهای مختلف نیز استفاده نمایید.

فوتبال دستی تاشو

سرنگ انسولین بی دی

نوعی از اقلام پزشکی که توسط آن دزهایی از دارو وارد بدن می شود را سرنگ می گویند و یکی از پرمصرف ترین تجهیزات پزشکی ، سرنگ انسولین بی دی آمریکایی شیشه ای می باشد. سرنگ از سه قسمت سیلندر، سرسوزن و پیستون تشکیل می گردد. سرنگ انسولین برای افراد دیابتی به کار می رود و انسولین دارویی است که برای تنظیم قند خون تزریق می گردد