ام دی اف شیشه ای جایگزین مناسبی برای پنجره ها در فصل های سرد خواهد بود

پانل های ام دی اف شیشه ای طبیعی با طول برش را به راحتی آنلاین سفارش دهید. پانل ام دی اف را می توان به اندازه های مختلف برش داد یا آسیاب کرد.

متداول ترین شکل انتخابی مستطیل است، اما در صورت نیاز دایره، بیضی، شش ضلعی یا حتی متوازی الاضلاع نیز می سازیم. به عنوان مثال، اگر یک میز ناهارخوری گرد در ذهن دارید، شکل “دایره” را در پیکربندی محصول انتخاب کنید یا یک مستطیل با گوشه های گرد انتخاب کنید.

آیا می خواهید پروژه DIY شما با دقت خاصی به پایان برسد؟ سپس یکی از پرداخت های موجود (برای لبه ها) را انتخاب کنید.

MDF یک ماده بسیار محبوب برای پوشش چوبی است که می توان از آن برای ساخت بی نهایت پروژه استفاده کرد. ام دی اف طبیعی نوع استاندارد ام دی اف است و اغلب به دلیل سطح صاف آن و به دلیل آسان بودن کار و مونتاژ با آن انتخاب می شود. مواد پنل را می توان با رنگ قهوه ای روشن آن تشخیص داد.

ام دی اف

همچنین اگر می خواهید پروژه خود را با پوشاندن آن، به عنوان مثال، با کاغذ دیواری به پایان برسانید، انتخاب مناسبی است. سطح کمی ناهموار در واقع باعث می شود که به خوبی بچسبد. آیا می خواهید از ام دی اف برای کاربردهای بصری استفاده کنید؟ سپس شما هنوز هم باید آن را با لاک یا لاک انتخابی خود تکمیل کنید.

ام دی اف طبیعی یک پانل ساختاری است. این بدان معناست که قبل از اینکه بتوان از آن برای کاربردهای بصری استفاده کرد، مواد پانل هنوز نیاز به تکمیل دارد.

از ما می توانید برش استاندارد ام دی اف را در اندازه های با کیفیت بالا و در ضخامت های مختلف سفارش دهید. شما به راحتی می توانید ضخامت مورد نظر را در پیکربندی محصول مشخص کنید.

به این ترتیب مطمئن خواهید بود که متریال پنل هم از نظر ابعاد و هم از نظر ضخامت مصالح، نیاز شما را برآورده می کند. ضخامت های زیر موجود است: 3 میلی متر، 6 میلی متر، 9 میلی متر، 12 میلی متر، 16، 18 میلی متر، 22 میلی متر، 25 میلی متر، 28 میلی متر، 30 میلی متر، 38 میلی متر و 50 میلی متر.