با استفاده از فوم آلومینیومی خانه ای سبک و قابل حمل برای خود بسازید

مزیت مهم فوم آلومینیومی همسانگردی خواص این گونه پانل ها و عدم وجود هرگونه چسبندگی است. دومی می تواند به حفظ یکپارچگی سازه در صورت آتش سوزی کمک کند. با این حال، موضوع مهمی که موضوع تحقیقات کنونی است، عملکرد خستگی فوم و ساندویچ پانل آلومینیومی است.

سبکی و « شناوری » فوم آلومینیومی را می توان در کشتی سازی استفاده کرد. کشتی های دریایی در سری های بزرگ ساخته نمی شوند و از قطعات بسیار استاندارد مونتاژ نمی شوند.

بنابراین فوم یا پانل های آلومینیومی می توانند مزایای زیادی داشته باشند. شرط استفاده از آنها توسعه خواهد بود

اتصال دهنده های مناسب و بررسی خوردگی فوم آلومینیوم در آب دریا. اولین مطالعات روی فوم های سلول بسته نشان داد که کلرید سدیم تنها بر لایه سطحی فوم آلومینیوم تاثیر می گذارد بدون اینکه باعث نقص ساختاری شود.

فوم

در ساخت و ساز ساختمان ها و سازه ها، عمدتاً به دلیل مقاومت خوب آن در برابر نفوذ آتش و خواص عایق حرارتی، فرصت های خوبی برای استفاده از فوم آلومینیوم وجود دارد.

به عنوان مثال، قطعات ساخته شده از فوم یا ساندویچ پانل را می توان به عنوان عناصر نماهای خارجی یا پوشش دیوارهای داخل ساختمان استفاده کرد.

در هر دو مورد، فوم آلومینیومی می تواند به عنوان یک مصالح ساختمانی صرفه جویی در انرژی عمل کند. از پانل های آلومینیومی می توان در تونل های راه آهن در زیر بزرگراه ها، پل ها یا داخل ساختمان ها به عنوان ماده جاذب صدا، آستر ساخت.

یکی دیگر از زمینه های کاربرد فوم آلومینیومی، ساخت عناصر ساختاری سبک وزن مانند پل های متحرک است. برای کاهش مصرف انرژی آسانسورها می توان از فوم آلومینیومی استفاده کرد. پانل های آلومینیومی را می توان به راحتی بدون تجهیزات بالابر نصب کرد.

خواص منحصر به فرد فوم آلومینیوم پتانسیل زیادی برای طراحان خانه و مبلمان دارد. از این متریال می توان برای لامپ، میز یا وسایل و لوازم خانگی استفاده کرد. مبلمان، ساخته شده