دفتر آزاده برای صاحبش شانس میاورد

پیدا کردن دفتر آزاده مناسب برای هر کلاس می تواند تقریباً به اندازه آنچه در داخل است مهم باشد! خواه به سبک صفحه خاصی نیاز داشته باشید، چیزی که بتواند عناصر بیرونی را حفظ کند، یا تعداد زیادی صفحه برای همه یادداشت های شما داشته باشد بنابراین ما کلاس شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

انگلیسی و تاریخ

نوت بوک کلاسیک مدرسه با تغییری جالب. اندازه بزرگ، صحافی مسطح و صفحه‌های خط‌دار آنها را برای کلاس‌هایی که بر روی اطلاعات زیادی تمرکز می‌کنند عالی می‌کند.

این نوت بوک ها سازگار با محیط زیست هستند و برای کلاس تغییرات محیطی نیز عالی هستند.

نوت بوک های Paper-Oh در نگاه اول مینیمال و ساده به نظر می رسند. مشاهده دقیق تر نشان می دهد که آنها مرزها و قراردادهای صحافی کتاب و هنرهای کاغذی را جابجا می کنند.

دفتر

نرم، سبک، و قیمت عالی آنها برای جدا کردن یادداشت های شما بر اساس نویسنده، دوره زمانی یا درس عالی هستند.

ریاضی و علوم

اولین نوت‌بوک‌های کاغذی که تماماً از سنگ ساخته شده‌اند، که آنها را سفیدتر، سبک‌تر، نرم‌تر و ابریشمی‌تر می‌کند، اما در عین حال مقاوم در برابر پارگی، کاملا ضد آب و بادوام‌تر از کاغذهای سنتی است. فقط چیزی که در کل سال تحصیلی دوام می آورد.

برای استفاده در شرایط آب و هوایی سخت در فضای باز طراحی شده است. روکش های بادوام ضد آب و عملاً تخریب ناپذیر هستند و هر صفحه دارای پوشش خاصی است که یک محافظ رطوبت منحصر به فرد ایجاد می کند. یک گزینه عالی برای کسانی که در این زمینه کلاس می گذرانند.

طراحی هنری

این ژورنال ها برای هنرمند آگاه از محیط زیست ساخته شده اند. به اندازه چرم بادوام، اما وگان، و مملو از صفحات بازیافت شده، این کتاب‌های طراحی برای دانش‌آموزان دوستدار محیط زیست عالی هستند تا تخیل خود را آزاد کنند.