زنی که با کیف بافتنی تمام دنیا را سفر کرد

لباس های لاکونیک و زنانه برای هر روز از مجموعه کارن واکر، طراح اضافه کردن کیف بافتنی را نیز پیشنهاد می کند. او برای لباس‌هایش کیف‌های بزرگ و جادار را پیشنهاد می‌کند که از نخ‌های چند رنگ یا سفید با درج‌های روباز زیبا یا گل‌های بافتنی ساخته شده‌اند.

اگرچه طراحان در بیشتر موارد کیف های روز بافتنی را در مجموعه های خود نشان می دهند که بزرگتر و جادارتر هستند، اما فراموش نکنید که یک کلاچ شب نیز می تواند بافتنی باشد، نه ساتن یا مخمل، همانطور که قبلاً آن را می دیدیم.

یک کلاچ بافته شده از یک نخ ضخیم و کرکی یا بسیار نازک با یک لباس شب زیبا به نظر می رسد. البته چنین اکسسوری باید تزئین شود و این کار را می توان با کمک روبان یا مهره های ساتن زیبا انجام داد.

کیف

بسته به نوع نخ، بی تکلف ترین آنها یک کیسه کیف است که می توانید با آن در طول روز راه بروید. فقط باید فکر کنید که چیزهای کوچکی که در چنین کیفی حمل می کنید می تواند به ساختار بافتنی آسیب برساند. با این حال، در این مورد رستگاری وجود دارد فقط باید روی لایه داخلی یک پارچه متراکم تر بدوزید.

یک کیف گرد کوچک بافته شده از نخ های نازک نیز می تواند به یک اکسسوری زیبا برای عصرانه تبدیل شود. چنین کیفی باید روباز باشد، زیرا چنین بافندگی به آن پیچیدگی و زنانگی می بخشد.

و تکنیک بافندگی روباز باعث می شود افراد حسود فکر کنند که کیف دستی شما از توری بی وزن ساخته شده است. علاوه بر این، عناصر تزئینی مختلف را برای سوزن دوزی فراموش نکنید.

این می تواند برنامه های کاربردی، مهره ها و مهره ها، گل های مصنوعی و موارد دیگر باشد. با کمک آنها کیف شما به یک اثر هنری تبدیل می شود.