شکلات فرمند صبحانه هوش نوزادان را زیاد می کند

خوراکی های منحط اساساً مانند شکلات فرمند صبحانه هستند. به علاوه، آنها با شکلات مرغوب خریداری شده در فروشگاه درست می شوند، بنابراین در کوتاه ترین زمان به هم می رسند.

هیچ دلیل خوبی وجود ندارد که چرا مقدار کمی یا حتی مقدار زیادی شکلات نمی تواند بخشی از صبحانه صبحانه شما باشد.

در آخر هفته ها یا وقتی مهمان دارید، پودینگ نان کاکائویی و نان تست را امتحان کنید، و مافین های گرانولا شکلاتی گیلاسی تا حدودی سالم تر را برای لذت روز هفته خود ذخیره کنید.

ما اغلب از مقدار زیادی کره یا روغن برای تولید یک گرانولای خوشمزه تشکر می کنیم. این یکی نیست به لطف کره بادام زمینی طبیعی (یا کره آجیلی انتخابی)، نیازی به استفاده از روغن بیش از حد نیست.

مقداری چیپس شکلات به آن اضافه کنید و صبحانه متعادلی خواهید داشت که بسیار مغذی است!

شکلات

چند نفر از شما می توانید ادعا کنید که قبلا یک وعده سبزیجات را قبل از زمان ناهار می خورید؟ نه زیاد.

این دونات ها با ظاهری لذیذ شکلاتی یک کدو حلوایی له شده زمستانی در خود دارند که قبل از ظهر به شما درخشش بتاکاروتن می دهد.

اسکون های رویایی شکلات تلخ. به نظر می رسد چیزی است که برای آخرین وعده غذایی ام آرزو می کنم.

به لطف کاهش قند و تقویت آنتی اکسیدان شکلات تلخ، می توانید حتی بدبین ترین افراد را متقاعد کنید که این یک انتخاب مناسب برای صبحانه است.

کلوچه‌های سبک و بدون دانه شبیه یک خوراکی شکلاتی به نظر می‌رسند چه کسی می‌تواند بگوید که کدو سبز خرد شده در آن نقش بسته است؟ دستور دیگری برای مقابله با سبزیجاتی که قبل از ناهار خورده اید.

پنکیک کرکی و بدون شکر با سس شکلاتی تمیز؟ فکر می کنم می توانید این صبحانه را یک غذای فوق العاده بنامید. پنکیک باید به خودی خود یک غذای فوق العاده باشد.