لوبیا قرمز خمین امروز در تمامی مناطق دنیا به فروش خواهد رسید

دانه های لوبیا قرمز خمین امروز حاوی موادی است که اشتها را سرکوب می کند و همچنین مانع از جذب کربوهیدرات های سریع می شود.

و آرژنین موجود در لوبیا قرمز در فرآیندهای متابولیسم نیتروژن نقش دارد و اثری شبیه انسولین ایجاد می کند که به کاهش سطح قند خون و کاهش خطر ابتلا به دیابت کمک می کند.

اسید فولیک می تواند سطح هموسیستئین را کاهش دهد که سطح بالای آن یکی از عوامل بروز بیماری های قلبی و عروقی است. غلظت بالای منیزیم در لوبیا تاثیر مثبتی بر گردش خون دارد.

همچنین حاوی مقادیر بی سابقه ای از آلومینیوم، بور، پتاسیم، کلسیم و مس است. به علاوه، لوبیا حاوی گوگرد، فسفر و آهن است. ویتامین های گروه B و همچنین C، E، K و اسیدهای آمینه ضروری برای عملکرد طبیعی بدن ضروری هستند.

لوبیا

با وجود تمام این مزایا، لوبیا باید با احتیاط مصرف شود. هرگز نباید به صورت خام مصرف شود. چنین اقداماتی به دلیل وجود مواد سمی فازین و فازولوناتین در محصول خام می تواند باعث مسمومیت شود. با این حال، اگر لوبیا قبل از پختن، چند ساعت در آب معمولی خیس شود، هر دو خنثی می شوند.

همچنین پزشکان خوردن فقط حبوبات را توصیه نمی کنند. از آنجایی که هر رژیم تک رژیمی سخت منجر به این واقعیت می شود که مجموعه محدودی از مواد و ویتامین ها وارد بدن می شود که فقط برای این محصول ذاتی است.

بنابراین بهتر است حبوبات را در رژیم غذایی با غذاهای دیگر جایگزین کنید: غلات، گوشت، لبنیات، سبزیجات و میوه ها تا تنوع غذا بیشتر شود.

موروزوف، تروماتولوژیست-ارتوپد، محصولاتی را برای درمان آرتروز و آرتروز نام برد

متخصص تغذیه گفت چه کسانی نباید از آووکادو سوء استفاده کنند

بدن را تخلیه کنید و اعتیاد ایجاد کنید: متخصص مغز و اعصاب ناتالیا شیندریاوا در مورد خطرات نوشیدنی های انرژی زا صحبت کرد.