پاکت بسته بندی قهوه باعث رشد میکروب های کشنده می شود

سازگاری با محیط زیست همیشه باید به عنوان یک ارزش افزوده در نظر گرفته شود و امکان استفاده از بسته‌های با اندازه‌های مختلف به این معنی است که در مقایسه با بسته‌های سنتی، ضایعات کاهش یافته و استفاده از PVC تا ۷۰ درصد کاهش می‌یابد.

علاوه بر این، این پاکت بسته بندی قهوه همیشه قابل سفارشی‌سازی هستند، و مزیت بیشتر آن این است که برند شرکت کاربر را فوراً نمایان می‌کند و به رسمیت می‌شناسد.

تأیید آن در بازار باعث شده است که هم از نظر در دسترس بودن اندازه های مختلف، طراحی گرافیکی، نوع بسته شدن و بسیاری از سفارشی سازی های دیگری که می توان روی آنها توافق کرد، به سرعت تکامل پیدا کرد. هر درخواست و نیاز برای سفارشی سازی را می توان به راحتی برآورده کرد.

یکی از بخش هایی که بدون شک Doypack را فتح کرده است، بخش مواد غذایی است. ویژگی های بسته بندی آسپتیک و بسته شدن هرمتیک آن طراوت و حفظ، حفظ کیفیت و طعم را بدون تغییر تضمین می کند.

پاکت

هزینه کمتر در مقایسه با سایر انواع بسته بندی باعث صرفه جویی برای خریدار نهایی می شود. سهولت استفاده از بسته ها و پایداری آن با وجود اندازه کوچکتر باعث شده است که بسیاری از محصولات دقیقاً برای بسته بندی انتخاب شوند.

غلات، حبوبات، میوه‌های خشک، پنیرها تنها نمونه‌هایی از محصولاتی هستند که در پوشش Doypack وارد خانه‌های مصرف‌کنندگان می‌شوند: تاکنون اکثریت قریب به اتفاق صنایع غذایی از بسته‌بندی انعطاف‌پذیر برای اکثر محصولات خود استفاده می‌کنند.

بخش غذای حیوانات خانگی نیز بیشتر محصولات را در بسته بندی های ایستاده ارائه می کند.

این نوع بسته بندی که با کف بیضی شکل جوش داده شده مشخص می شود، محافظت در برابر هوا، اشعه ماوراء بنفش و رطوبت را تضمین می کند، بنابراین برای مایعات، پودرها، محصولات ریز آسیاب شده یا به عنوان نگهدارنده عطر ایده آل است.